- قبلا گفته بودم که آدم به دور شدم ولی این موضوع دیگه داره آدم به دورترم میکنه . 

هر کجا با ایرانیها جمع باشیم صحبت میکشه به ت ُ خب این چیزیه که تو ایران هم هست . اما ایرانیهای خارج از کشور با غلو کردن مشکلات ایران انگار میخوان ثابت کنن که چقدر خوشبختن و از چه جهنمی در رفتن . بازم اگه یه بار گفته بشه اشکال نداره نظر شخصیشونه ولی یکهو میبینی ساعتها و ساعتها دارن در این مورد صحبت میکنن و البته غلو های زیادی هم توی این قضیه هست . مثلا یه خانمی داشت میگفت به نظر من باید رضا پهلوی بیاد سر کار !!!! و اون موقع دلار میشه ۷ تا تک تومنی  . آخه تو که خانم تحصیلکرده و خارج نشینی نمیدونی که قیمت دلار در سال ۵۶ هم به زور پایین نگه داشته شده بود و باعث بیماری هلندی شده ؟ الان دلار ۷ تا تک تومن ؟!!!! آخه شما چی فکر میکنین ؟

بدترین قسمت قضیه اینه که انگار هر چی هم سنشون بالاتر میره بدتر میشن و حالا جوونتر از خودمو باز میتونم یه کاری کنم اما وقتی تو یه جمعی باشم که همه حدود ۶۰ سالشون باشه واقعا دیوانه میشم . 

- یه مثلی یه بار شنیدم نمیدونم از چه زبونی ترجمه شده بود . میگفت یه بار گفتی باور کردم ُ دوبار گفتی شک کردم  قسم خوردی دیگه مطمن شدم دروغ میگی .

اگه شماها اینقدر خوشحالین از ایران نبودنتون لازم نیست ثابتش کنین . بشینین حالشو ببرین 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروش اوازم لوکس خودرو دانشگاه علمی کاربردی واحد 13 Faviano شرح ميز تلويزيون مجله اینترنتی نکس وان تعمیر درب ضدسرقت|رگلاژ درب ضد سرقت|تعویض مغزی و قفل درب ضد سرقت کولر گازی دومیلیونی Pedro دانلود پایان نامه و پروژه دانشجویی